CBT50J470R
MFR.Part #
CBT50J470R
JLCPCB Part #
C1397743
Description
-55℃~+125℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 470Ω 500mW Carbon Composition Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS