CPF0402B3K01E
MFR.Part #
CPF0402B3K01E
JLCPCB Part #
C4230175
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS