Y006220R0000Q9L
MFR.Part #
Y006220R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1487062
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS