C3A620RJT
MFR.Part #
C3A620RJT
JLCPCB Part #
C3394905
Description
-55℃~+200℃ 3W 620Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS