C3A120RJT
MFR.Part #
C3A120RJT
JLCPCB Part #
C1404448
Description
-55℃~+200℃ 120Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS