Y000715K0030T0L
MFR.Part #
Y000715K0030T0L
JLCPCB Part #
C1473655
Description
-55℃~+125℃ 15.003kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors