C3A56RJT
MFR.Part #
C3A56RJT
JLCPCB Part #
C3513334
Description
-55℃~+200℃ 3W 56Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS