H42K8BDA
MFR.Part #
H42K8BDA
JLCPCB Part #
C1411011
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS