C3A1K8JT
MFR.Part #
C3A1K8JT
JLCPCB Part #
C3413900
Description
-55℃~+200℃ 1.8kΩ 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS