BDS2A100150RK
MFR.Part #
BDS2A100150RK
JLCPCB Part #
C1572784
Description
100W 150Ω ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS