C3A1K3JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C3A1K3JT
JLCPCB Part #
C1404430
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 1.3kΩ 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS