TGHPV68R0KE
MFR.Part #
TGHPV68R0KE
JLCPCB Part #
C2620502
Description
600W 68Ω ±10% ±250ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS