BDS2A10010RK
MFR.Part #
BDS2A10010RK
JLCPCB Part #
C1567007
Description
100W 10Ω ±10% ±150ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS