3560330KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3560330KFT
Description
-55℃~+155℃ 300V 330kΩ 6W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS