WSR2R0221FEK
MFR.Part #
WSR2R0221FEK
JLCPCB Part #
C4141541
Description
-65℃~+275℃ 22.1mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS