3540430KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3540430KFT
JLCPCB Part #
C2095575
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 250V 430kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS