CRGH2512F17R8
MFR.Part #
CRGH2512F17R8
JLCPCB Part #
C1705856
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS