3540330KFT
MFR.Part #
3540330KFT
JLCPCB Part #
C2095860
Description
-55℃~+155℃ 250V 330kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS