354024KFT
MFR.Part #
354024KFT
JLCPCB Part #
C2095272
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250V 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS