3540240KFT
MFR.Part #
3540240KFT
JLCPCB Part #
C3931245
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS