354018KFT
MFR.Part #
354018KFT
JLCPCB Part #
C2095260
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250V 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS