352291KFT
MFR.Part #
352291KFT
JLCPCB Part #
C2081449
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 3W 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS