350291KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
350291KFT
JLCPCB Part #
C4117859
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2W 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS