3504G3A953RFTE
MFR.Part #
3504G3A953RFTE
JLCPCB Part #
C6060490
Description
-55℃~+155℃ 6W 953Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS