THS506K8J
MFR.Part #
THS506K8J
JLCPCB Part #
C1525678
Description
50W 6.8kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS