3504G3A4K12FTE
MFR.Part #
3504G3A4K12FTE
JLCPCB Part #
C6060455
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS