3622A4R7MT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3622A4R7MT
JLCPCB Part #
C2051926
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.5A 1.5A 4.7uH 90mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS