ER7447RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER7447RJT
JLCPCB Part #
C1403590
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS