RP73D1J3K4BTG
MFR.Part #
RP73D1J3K4BTG
JLCPCB Part #
C4348816
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS