3504G3A28K7FTE
MFR.Part #
3504G3A28K7FTE
JLCPCB Part #
C5503646
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS