3504G3A23K7FTE
MFR.Part #
3504G3A23K7FTE
JLCPCB Part #
C6676506
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS