3504G3A261RFTDF
MFR.Part #
3504G3A261RFTDF
JLCPCB Part #
C5513729
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS