3503G2B75RFTD
MFR.Part #
3503G2B75RFTD
JLCPCB Part #
C5503531
Description
-55℃~+155℃ 2W 75Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS