CRGH2010F19K1
MFR.Part #
CRGH2010F19K1
JLCPCB Part #
C4039850
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS