CPF0603B30K1E
MFR.Part #
CPF0603B30K1E
JLCPCB Part #
C3983265
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS