3503G2B715RFTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3503G2B715RFTD
JLCPCB Part #
C5892428
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2W 715Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS