YR1B46R4CC
MFR.Part #
YR1B46R4CC
JLCPCB Part #
C1399363
Description
-65℃~+155℃ 250mW 46.4Ω ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS