3503G2B274RFTD
MFR.Part #
3503G2B274RFTD
JLCPCB Part #
C5513428
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS