RA73F1J28K7BTD
MFR.Part #
RA73F1J28K7BTD
JLCPCB Part #
C6749898
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS