SG73P2BTTD5901F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5901F
JLCPCB Part #
C3979023
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS