3503G2B14K7FTD
MFR.Part #
3503G2B14K7FTD
JLCPCB Part #
C5892352
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS