SG73S2BTTD1873D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1873D
JLCPCB Part #
C4216775
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS