HSA50820RJ
MFR.Part #
HSA50820RJ
JLCPCB Part #
C1525559
Description
50W 820Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS