3502750RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3502750RFT
JLCPCB Part #
C4185208
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2W 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS