RPC50684JTE
MFR.Part #
RPC50684JTE
JLCPCB Part #
C2597957
Description
-55℃~+155℃ 200V 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS