350262RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
350262RFT
JLCPCB Part #
C2083470
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS