ROX5SSJ360R
MFR.Part #
ROX5SSJ360R
JLCPCB Part #
C3356465
Description
-55℃~+200℃ 360Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS