3430H2F91RTDF
MFR.Part #
3430H2F91RTDF
JLCPCB Part #
C6411308
Description
-55℃~+155℃ 2W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS