3430H2F11RTDF
MFR.Part #
3430H2F11RTDF
JLCPCB Part #
C5513208
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS