3430H2F5R6TDF
MFR.Part #
3430H2F5R6TDF
JLCPCB Part #
C6385246
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS